LAVIČKY VYDRAŽENY, ŽIDLE PRO HONZÍKA BUDE!

Na transparentním účtu sbírky Židle pro Honzíka přistála poslední chybějící částka za lavičku Volby pro Děčín, můžeme slavit!

Pamatujete ještě na Honzíka, pro kterého děčínská pražírna kávy Caffé08 pořádala vánoční sbírku? Na speciální sedací systém pro nepohyblivého klučinu s dětskou mozkovou obrnou jsme slíbili přispět výtěžkem z dražby dvou našich ikonických laviček, použitých v předvolební kampani.


Ty jsme dražili před Vánoci, konkrétně 21. 12. v Baru Bodenbach na akci 39. Open Mic OHUSCE v Děčíně, ale ani zbytek laviček neskončil na smetišti – byly rozprodány zájemcům z řad našich členů a sympatizantů. Podtrženo sečteno – červeno-žluto-modré lavičky s nápisem „Děčín nás spojuje“ přinesly do sbírky celkem 30 700,-Kč! Všem kupujícím, dražitelům i dalším přispěvovatelům, jež naše aktivita inspirovala k zapojení se, z celého srdce děkujeme. Díky vám jsme maximálně zužitkovali to, co ostatní investovali do billboardů či jiné reklamy. Jsme rádi, že naše kampaň přispěla nejen k volebnímu výsledku, ale i k reálné dobré věci!

Krásné dny přeje Vaše Volba pro Děčín!
Nahoru
© VOLBA PRO DĚČÍN 2018