Zpět

Ing. Vojtěch Nádvorník

43 let
Programátor
Předseda místní organizace TOP 09 Děčín

Narodil se v Děčíně, vystudoval Fakultu elektrotechnickou Českého vysokého učení technického v Praze. Profesně se věnuje softwarovému inženýrství, je zakladatelem a spolumajitelem společnosti, která se zabývá vývojem software pro firmy ve Velké Británii a v Německu.  

Dění ve městě Děčín mu není cizí už z gymnaziálních let, je hrdým obyvatelem města a záleží mu na jeho rozvoji ve všech oblastech. Je členem skupiny SMART města Děčín, která se zabývá inovacemi ve státní správe a obecně veřejném prostoru. Přispívá do projektu Tvoříme Děčín, některé jím navržené projekty jako zadržovací nádrže, sázení stromůnebo obnova hřiště před Atlantikemjiž byly realizovány. 

Působil v komunitě IT odborníků Česko.digital, kteří se snaží zlepšit Česko v pozici vedoucího projektů. Během covidu se zapojil do pomoci 3D tiskem ochranných štítů a dobrovolnickou činností v děčínské nemocnici. Vzhledem k současné situaci na Ukrajině se rozhodl vstoupit do Aktivních záloh Armády České republiky. 

Má rád přírodu a hory, k těmto vášním vede i dvě své děti, s celou rodinou každoročně vyráží na vysokohorské túry.

Mým cílem je, aby město Děčín využilo svůj potenciál a stalo se místem, kde se bude jeho obyvatelům dobře žít a bude vyhledávanou turistickou destinací. 

© Volba pro Děčín 2022 | | GDPR