Dobrý plán pro město

Mohli bychom vám slibovat modré z nebe, ale neuděláme to. Nejsme jako ostatní strany a velmi dobře víme, co mohou představitelé města ve své funkci reálně ovlivnit a splnit. Valdemar Grešík, Hana Cermonová jako náměstci primátorky a naši zastupitelé pro veřejnost pracují již třetí volební období. Váháte-li, zda Volbu pro Děčín zvolit do vedení města i napočtvrté, vezměte si dvanáct let staré fotografie města – zejména pak zámku, zámeckých zahrad, Mariánské louky a podívejte se a sami zhodnoťte, zda jsme se osvědčili. Víme, že zámecký areál je jen jedno z mnoha míst, ale dobře ukazuje, jakým směrem bychom se měli ubírat v dalších zanedbaných částech města.

Zkrátka a dobře, myslíme si, že máme pro město dobrý plán. Naleznete v něm dvanáct let zkušeností a detailní znalost města a jeho problémů zhmotněných do devíti oblastí řízení města.

Výzva pro naše politické rivaly: Máme radost, že si náš program čtete. Prosím, klidně jej kopírujte a šiřte, víme, že máme dobré nápady! ☺ PS: Děčín nás spojuje!

Péče o Děti, rodiny, seniory

DetailMrknu se

Vzdělávání

DetailMrknu se

Rozvoj města

DetailMrknu se

Bezpečnost

DetailMrknu se

Veřejný prostor

DetailMrknu se

Životní prostředí

DetailMrknu se

Kultura

DetailMrknu se

Sport

DetailMrknu se

Cestovní ruch

DetailMrknu se
© VOLBA PRO DĚČÍN 2018