Zpět

Piknik na Špičce s Volbou pro Děčín

Chceme, aby Děčín byl městem, kde lidé nejenom bydlí, ale skutečně rádi žijí. Rozhodli jsme se proto pro vás ve dnech 17. – 18. 9. 2022 zpřístupnit pontonovým mostem unikátní místo na soutoku Labe a Ploučnice nazývané Špička.
Zapomeňte na megalomanský předvolební meeting plný hluku a křiku, balónků a reklamních předmětů. Chceme respektovat klid a atmosféru místa na řece, být v souladu s přírodou a zároveň oživit a začít si užívat místa, které je tak trochu zapomenuté.

Chystáme unplugged program, který by měl uspokojit všechny věkové kategorie od dětí až po seniory (vezměte babičky a dědečky na procházku na Špičku).

PROGRAM:
Sobota 17. 9. 2022 | start 14:00
15:00 diskuse s městským architektem Ing. Ondřejem Benešem
17:00 koncert pro děti s Karolínou Kamberskou
18:00 bluesový koncert Mo/Fo Cat Clarion (Miloš Svoboda)
Celé odpoledne opékání špekáčků

Neděle 18. 9. 2022 | start 9:00  - ZRUŠENO!!
Přineste něco dobrého na společnou venkovní snídani s našimi kandidáty a děti se mohu těšit na doprovodný program a soutěže.
Moc se omlouváme nedělní snídani jsme nuceni z organizačních důvodů zrušit.

Časový harmonogram je orientační, nemáme však v úmyslu hlídat minuty, chceme si tento víkend společně užít, zastavit se a popovídat si, opéct špekáčky na ohni, ochutnat domácí dobroty od sousedů, zabavit nejen děti písničkami, prostě společně být, protože Děčín nás spojuje!

Předvolební zářijový víkend bude v Děčíně rušno, máte vlastní volbu, kterou akci navštívíte, my budeme samozřejmě rádi, když přijdete k nám na Špičku. Jsme Vaše Volba.


© Volba pro Děčín 2022 | | GDPR